2 Kasım 2011 Çarşamba

Tadilattayız

Dopdolu seyir ve performans deneyimleriyle geçen 2010 sezonundan biriken yazılarımın bir türlü siteye taşınıp çıkamaması yüzünden oldukça üzgünüm.

Üstelik bu sezonda, önceki sezonlara bazen aktif katılmaktan, bazen de işlere seyirci olmaktan ve onları gecikmeden paylaşıp yorumlamaktan dolayı, hep sürüncemede bıraktığım gerçek hayat sorumluluklarım nedeniyle, oldukça gecikmeli olarak tadilat yapmakla meşgul kalmayı seçiyor oldum.

Diğer yandan, biraz da farklı açıları ortaya çıkarabilecek, yazma meraklısı yeni arkadaşların yetişmesini ve yazmasını arzulayarak, herkese şimdilik iyi seyirler dilemek durumundayım...

Gelecek sezonlarda veya
en azından belki ÇATI'da
"sadece herkese açık olan ve yerli eğitmen arkadaşlarımızın da katılımlarıyla eski günlerdeki gibi ücretsiz olarak gerçekleşebilen çalışmalarda"
sizlerle yeniden görüşüp kucaklaşabilmek umuduyla,
enerjiniz hep bol olsun.

1 yorum:

seval dedi ki...

güzel paylaşım

Blog Listem

Telif Hakları

cumhurkocalar@gmail.com İstanbul, Türkiye

Bu veb sitesinde yayımlanan yazılar bu sitedeki orijinal linki verilerek kaynak gösterilmek ve yazarının adı mutlaka belirtilmek kaydıyla, ayrıca bir izin almadan internet üzerinden elektronik ortamda kullanılabilir. Yazıların basılı ortamda kullanımı için yazar izni gereklidir.